Заняття з економічного виховання
У дошкільних установах Суворовського району м. Одеси проводяться заняття з економічного виховання
У дошкільних установах Суворовського району м. Одеси з метою виховання у дітей працьовитості, ощадливості, чесності, економності, дбайливого ставлення до речей проводяться заняття з економічного виховання.
На заняттях з використанням інформаційно-комунікативних технологій, у бесідах, сюжетно-рольових і дидактичних іграх економічної спрямованості, інтелектуальних конкурсах і вікторинах вихователі знайомлять дітей з новими професіями, допомагають зрозуміти роль праці в житті людини, вчать дбайливо ставитися до речей і природних ресурсів.
У рамках проекту «Юні банкіри» вихованці дошкільного навчального закладу № 293 відвідали відділення банку. Працівники банку в доступній формі познайомили дошкільнят з банківськими операціями, технікою, що забезпечує діяльність банку.
Дана форма роботи з дітьми є дієвою, тому що доступна для розуміння і спонукає до пізнавальної діяльності в економічному вихованні.
![Заняття з економічного виховання](https://osvita-omr.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/d-6-300x185.jpg)
Exif_JPEG_420