Запрошуємо до навчання в онлайн-школі з програмування

До уваги вчителів та учнів 5 – 11-их класів

За інформацією Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти i науки України повідомляємо, що 27 грудня 2022 року розпочнуться заняття у безкоштовній відкритій зимовій онлайн-школі з основ програмування на Java та Android і відбуватимуться впродовж зимових канікул 2022/2023 навчального року. 

Метою проведения зимової онлайн-школи з основ програмування є ознайомлення та залучення школярів, починаючи з 5 класу, до  реальної розробки  програмного  забезпечення  засобами сучасного програмування, що у подальшому може стати для старшокласників основою для отримання престижної професії. Особливо корисним навчання може бути для випускників. Також до навчання запрошуються учителі, які зможуть  використати набуті знания в освітньому процесі.

Навчання в школі провадитиметься згідно двох навчальних програм, розрахованих для учнів 5-7-x та 8-11-x класів, відповідно навчальна програма онлайн-школи базується  на змістовій  частині  комплекту  відеоматеріалів «Програмування на Java», що має гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах». У розкладі занять зимової школи певною мірою враховано розбіжність в термінах проведения зимових канікул у різних регіонах України.

Детальну інформацію про онлайн-школу можна отримати за посиланням.

__________________________________

Безоплатний онлайн-курс “Основи кібербезпеки для школярів

Безплатний онлайн-курс про цифрове освітнє середовище

Share this post