Засідання комісії з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

04 листопада 2021 року відбулось чергове засідання комісії з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі у дистанційній формі.

Під час засідання комісії розглядались питання щодо підсумків перевірок організації харчування у серпні-вересні 2021 року закладів, установ та підприємств, підпорядкованих Департаментам освіти та науки, охорони здоров’я, праці та соціальної політики, Служби у справах дітей Одеської міської ради.

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами), позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 15.10.2021 № 38) на території Одеської області з 00 годин 00 хвилин 18 жовтня 2021 року встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у зв’язку з чим проведення комісією з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі перевірок щодо організації харчування у закладах, установах та підприємствах, підпорядкованих Департаментам освіти та науки, охорони здоров’я, праці та соціальної політики, Служби у справах дітей Одеської міської ради призупинено.

****************************************************************

Розпорядження Одеського міського голови № 136 від 04.03.2021 р. “Про створення комісії з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі та затвердження Положення про неї”

Share this post