Завершення роботи Школи резерву керівних кадрів проведено в онлайн-форматі

Відбулося підсумкове засідання Школи резерву керівних кадрів закладів освіти в онлайн-форматі 

З метою забезпечення навчальної підготовки резерву керівних кадрів закладів освіти міста з 20 листопада 2019 року по 28 травня 2020 року були проведені заняття для педагогічних працівників закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси у Школі резерву керівних кадрів закладів освіти (далі – Школа).

У 2019/2020 навчальному році до Школи резерву керівних кадрів закладів освіти за власним бажанням подали заяви 31 педагогічний працівник.

За результатами виконання контрольних робіт, проходження пробного тестування на знання законодавства України, проходження стажування у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, виконання залікових робіт посвідчення про закінчення Школи отримали 30 слухачів.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 01.06.2020 №111 “Про закінчення роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти у 2020 році”.

Оскільки продовжує діяти заборона на масові заходи у зв’язку із коронавірусом, заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова привітала усіх слухачів із закінченням роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти в онлайн-форматі.

 

На вебсайті департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі “Діяльність/Кадри”  можна ознайомитися з роботою Школи резерву керівних кадрів у 2019/2020 навчальному році, 2018/2019 навчальному році, 2017/2018 навчальному році.


Проєкт «Школа резерву керівних кадрів закладів освіти» дає можливість підготовки кадрового потенціалу управлінців для сфери освіти міста, управлінця з актуальними професійними компетенціями, здатного вирішувати проблеми модернізації освіти на основі сучасної науки та передових технологій».
Навчальна програма для слухачів Школи була складена на основі стандартів освіти у системі додаткової освіти і охоплює основні питання управління освітою. Навчання слухачів проходить на базі закладів загальної середньої та дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади, вищих навчальних закладів та освітніх центрів міста Одеси.
Метою роботи Школи є підготовка управлінця з актуальними професійними компетенціями, здатного вирішувати проблеми модернізації освіти на основі сучасної науки і передових технологій.
Основними завданнями Школи є: формування знань, умінь і навичок, потрібних для виконання управлінських функцій на майбутній посаді: розвиток особистісних якостей управління, професіоналізм, компетентність; підвищення професійного рівня педагогічних працівників.

Share this post