До Дня безпечного Інтернету – ОНАХТ

У закладах освіти м. Одесі проходять заходи до Дня безпечного Інтернету 

З метою підвищення рівня знань учасників освітнього процесу департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно із закладами вищої освіти проводяться заходи, які допоможуть користувачам передбачати небезпеки цифрового середовища й мати схему протидії маніпуляціям в онлайн-просторі.

Так, викладачі кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Одеської національної академії харчових технологій провели ряд заходів у закладах освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси до Дня безпечного інтернету. У заходах взяло участь близько 400 учнів.

Учням було прочитано лекцію про інформаційну безпеку, проведено гру «Кіберкрокодил». У ході гри команди змагалися у вміннях пояснювати слова з теми «Безпечний інтернет», використовуючи жести і міміку, танці, стрибки тощо.

Також відбувся цікавий круглий з обговореннями на тему «Кібербезпека навколо нас» і проведено майстер-класи з безпечної роботи в інтернеті.

Заходи проводяться у рамках спільного плану дій на виконання Меморандуму про співпрацю між департаментом освіти та науки Одеської міської ради та Одеською національною академією харчових технологій з метою здійснення ефективної професійної орієнтації, підготовки та виховання освіченої молоді міста Одеси.


Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначався у закладах освіти у 2020 році перейдіть за посиланням:

Місячник безпечного Інтернету 2020День Безпечного Інтернету 2020

Місячник безпечного Інтернету 2020В одеських школах пройдуть заходи до Дня безпечного Інтернету;

Місячник безпечного Інтернету 2020Разом до найкращого Інтернету; 

Місячник безпечного Інтернету 2020Місячник безпечного Інтернету; 

Місячник безпечного Інтернету 2020До Дня безпечного Інтернету

Місячник безпечного Інтернету 2020#STOP_SEXтинг та урок для підлітків: «Інтимні селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?».

Ознайомитись із електронними інструктивно-методичними рекомендаціями щодо проведення Дня безпечного Інтернету у закладах освіти можна на вебсайті департаменту освіти та науки Одеської ради у розділі “IKT (інформаційно-комунікаційні технології)”.

Корисну інформацію за даною тематикою можна знайти  на вебсайті Міністерства освіти і науки України у розділі «Безпека дітей в Інтернеті».


 

Share this post