Клас безпеки в Одеському ліцеї №44. Фото

У межах Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”

27 квітня 2023 року в Одеському ліцеї № 44 Одеської міської ради у рамках реалізації всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки України відбулось відкриття класу безпеки. 

У відкритті класу взяли участь: шкільний офіцер поліції Олексій Сергієнко, головний інспектор ВЗНС по Суворовському району ОМТГ ОРУГУ ДСНС України в Одеській області майор служби ЦЗ Олена Ярмакова, лікарі міського центру невідкладної медичної допомоги Міла Раванська та Євген Ткаченко, головний спеціаліст відділу планування заходів цивільного захисту населення  управління питань цивільного захисту Олександр Дорол.

Під час практичних занять діти ознайомилися з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій; вивчили команди регулювання перехресть, закріпили правила  пішохода під час переходу вулиці; навчилися правильно користуватися вогнегасниками. Під час заняття з надання першої медичної допомоги учні відчули себе у ролі медиків, потренувалися у наданні швидкої допомоги потерпілим, побачили як виглядає валіза першої медичної допомоги та навіть побували у реанімобілі. Цікавим було обговорення мультфільму з мінної безпеки за участі пса Патрона та розповідь про вибухонебезпечні предмети в умовах воєнного стану.

 

            

 

 

_______________________________________

Відкрито клас безпеки в Одеській ЗОШ №48

Клас безпеки в Одеській гімназії №110

Клас безпеки в Одеському НВК № 125. Фото

Клас безпеки на базі Одеського ліцею № 73

Клас безпеки відкрито в Одеському ліцеї №92

Клас безпеки в Одеському ліцеї №40. Фото

Клас безпеки в Одеському ліцеї №12. Фото

Відкрито клас безпеки в Одеському ліцеї №28. Фото

Share this post