Клас безпеки в Одеському НВК № 125. Фото

У межах Всеукраїнського проєкту

11 квітня  2023 року у межах реалізації Всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки України, ухваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2022 року, в ОДЕСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ № 125 «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ відбулось відкриття класу безпеки.

Перший урок з учнями провів Головний інспектор ВЗНС по Суворовському району ОМТГ ОРУ ГУ ДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту Олександр ЖУРБА. Фахівець розглянув із учнями 1-2 класів основні правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних знахідок, як вони виглядають, де можуть приховуватись та які знаки про них попереджають. Діти переглянули та проаналізували тематичний мультфільм.

Представники КНП «Міський центр невідкладної медичної допомоги» Одеської міської ради Андрій МАРЧУК та Олег БОГДАНОВ розповіли учням про правила та порядок надання першої домедичної допомоги.

Інспектор СЮП ВП ОРУП №1 ГУНТ в Одеській області лейтенант поліції Владислав ДАНІЛОВ  познайомив з видами правопорушень та застосуванням відповідних заходів відповідальності за них.

Про обов’язковіть знання та дотримання правил дорожнього руху учням нагадав інспектор відділу зв‘язків з громадськістю управління патрульної поліції в Одеській області старший лейтенант поліції Андрій КОГУТ.

Після отриманих теоретичних знань у дітей була можливіть закріпити їх на практиці. Так,  Катерина РЕШЕТОВА, інспектор відділу зв‘язків з громадськістю управління патрульної поліції в Одеській області старший лейтенант поліції, провела практичне заняття на інтерактивному перехресті. Учні із задоволенням долучилися до заходу, проявили активність та винахідливість.

 

 

 

 

_________________________________________

Клас безпеки на базі Одеського ліцею № 73

Клас безпеки відкрито в Одеському ліцеї №92

Клас безпеки в Одеському ліцеї №40. Фото

Клас безпеки в Одеському ліцеї №12. Фото

Відкрито клас безпеки в Одеському ліцеї №28. Фото

Share this post