«Мій дитсадок»: підсумки Фестивалю творчих презентацій

Вітаємо переможців Фестивалю творчих презентацій «Мій дитсадок»

06 жовтня 2023 року в приміщенні освітнього простору «CreatED» відбулося нагородження педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста Одеси, які взяли участь у Фестивалі творчих презентацій «Мій дитсадок».

Захід було ініційовано Комунальною установою «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» з нагоди Дня дошкілля з метою популяризації роботи дошкільної ланки освіти міста.

Учасники Фестивалю презентували роботу своїх закладів з різних напрямків: цивільний захист, психологічна підтримка, пізнавальний, мовленнєвий та сенсорний розвиток дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану.

За творчість, професійну майстерність та розкриття актуальних напрямків роботи в дошкільній ланці освіти, педагогічних працівників, що надали найкращі презентації, було нагороджено дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради:

І ступеня

ІІ ступеня

ІІІ ступеня

Церемонія нагородження відбулося в теплій дружній атмосфері, а завдяки підтримці Благодійного фонду «Педагогічна Скарбниця» всі номінанти отримали цінні подарунки – планшети.

___________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 29.09.2023 №298 “Про підсумки Фестивалю творчих презентацій “Мій дитсадок”

Share this post