Останній дзвоник в умовах карантину

Як одеські заклади освіти завершили навчальний рік – 2020 

29 травня 2020 року заклади освіти комунальної власності територіальної громади м.Одеси завершили 2019/2020 навчальний рік.

У зв’язку з епідемією коронавірусної інфекції школярі усієї України з 12 березня 2020 року перебували на карантині. Цьогоріч вони завершували навчання дистанційно – в режимі онлайн.

Так, наприклад, адміністрація Одеської ЗОШ №71 та учнівське самоврядування «Лідер» висловлює подяку своїм вчителям, які шукали і знаходили вихід із непростих або навіть дуже складних ситуацій, батькам учнів, які комунікували з педагогами,  підтримували їх та допомагали своїм дітям; школярам, котрі в період пандемії були дисципліновані та самоорганізовані, «гризли граніт науки», виконували домашні завдання і з нетерпінням чекали оцінок за свою роботу.  І ось (нарешті!) довгоочікуване, хоч дещо незвичне, закінчення  освітнього процесу…

Вітання адміністрації Одеського НВК “Гімназія №7”:

Вітання адміністрації Одеської ЗОШ №5:

Вітання Одеської ЗОШ №22 :

Вітання Одеської ЗОШ №48:

Вітання від випускників Одеської ЗОШ №11:

 

Як відсвяткували свято останнього дзвоника інші заклади освіти можна ознайомитися на офіційних вебсайтах закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

 

Share this post