Підсумки проведення онлайн-вікторини про історичні факти м. Одеси

Визначені переможці онлайн-вікторини 

З нагоди відзначення 76-річчя визволення м. Одеси від нацистських окупантів, з метою виховання патріотизму та любові до рідного міста департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно з туристичним агентством «Тудой-сюдой» проведена онлайн-вікторина про історичні факти м. Одеси для учнів закладів загальної середньої освіти та їх батьків. Завдання онлайн-вікторини підготували Олександр Бабіч – історик, письменник, керівник туристичного агентства «Тудой-сюдой», Дмитро Жданов – екскурсовод, вчитель географії Одеського ліцею № 82.

Учасниками онлайн-вікторини стали близько 2700 учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м.Одеси. Подарунковий сертифікат на екскурсію історичними місцями Одеси від туристичного агентства «Тудой-сюдой» отримають родини-переможці онлайн-вікторини, які першими набрали максимальну кількість балів, а саме:

Найактивніші 30 учасників будуть нагороджені дипломами департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Пропонуємо ознайомитися з правильними відповідями онлайн-вікторини за фото-посиланням :


Вікторина організована у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16.03.2016 № 436-VІІ.

Share this post