Протидіємо дезінформації та шахрайству в онлайн-середовищі

Перевіряємо та блокуємо разом ресурси, які поширюють фейки та пропаганду

Департаментом кіберполіції Національної поліції України створено проєкт «МРІЯ» StopRussiaChannel MRIYA (https://t.me/stoprussiachannel), який об’єднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі «Інтернет».

Наряду з цим Національною поліцією України запущено проєкт щодо протидії шахрайству в онлайн-середовищі.

Пропонуємо для ознайомлення інформацію стосовно даного напрямку:

Нагадуємо, що Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України  з 18 по 21 квітня 2023 року проводили  онлайн-презентацію проєкту «МРІЯ» StopRussiaChannel MRIYA та інформаційних заходів з питань безпеки у мережі “Інтернет” для  батьків та учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. Для ознайомлення перейдіть за посиланням.

Для керівників закладів освіти   комунальної власності територіальної громади, у рамках відзначення Міжнародного дня безпечного Інтернету «Разом до найкращого Інтернету», відбулася 15 лютого 2023 року онлайн-презентація проєкту «MRIYA» StopRussiaChannel та інформаційних заходів з питань безпеки у мережі Інтернет. Для ознайомлення перейдіть за посиланням.

___________________

Лист Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 14.06.2023 № 3074/38/103-23  щодо проєкту «МРІЯ» StoprussiaChannel MRIYA та проєкту щодо протидії шахрайству в онлайн-середовищі.

Корисну інформацію за даною тематикою можна знайти у розділі «ІКТ» за посиланням.

Share this post