Радіодиктант національної єдності – 2022: анонс

Долучаймося до  Радіодиктанту національної єдності

9 листопада, у День української писемності та мови, традиційно відбудеться найбільший україномовний флешмоб – Радіодиктант національної єдності.

Авторкою тексту цьогорічного Радіодиктанту стане Ірина Цілик, українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН. Читатиме Радіодиктант Ада Роговцева, народна артистка, Герой України. До методичної роботи долучиться мовознавиця й докторка філологічних наук Лариса Масенко.

Радіодиктант транслюватиметься 9 листопада об 11:00 на:

Українському Радіо та Радіо Культура;

телеканалах та діджитал-платформах Суспільного Мовлення.

Написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. Також у різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном. 

____________________

Довідково

Радіодиктант національної єдності був започаткований командою Українського Радіо у 2000 році. З того часу він щорічно проводиться у День української писемності та мови. Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі — у ньому беруть участь люди різного віку і найрізноманітніших професій, долучаючись до Радіодиктанту на знак поваги до української мови. 

Share this post