Школа резерву керівних кадрів: фінансова діяльність закладу освіти

15 лютого 2024 року для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти на базі Одеського ліцею “Приморський” Одеської міської ради Одеської області пройшов семінар-практикум Робота з батьками та громадськістю. Фінансово-господарська діяльність керівника закладу освіти”.

Директор закладу Інна Усова під час виступу щодо фінансово-господарської діяльності керівника закладу освіти  (для перегляду презентації перейдіть за посиланням) звернула увагу на фінансову автономію закладів освіти, нормативну базу, схему фінансування шкіл, опрацювали алгоритм необхідних дій для запровадження фінансової автономії, її переваги та ризики. Проговорили поняття з даного питання, зокрема що таке “фінансова автономія”, “фінансово-господарська діяльність” тощо. Слухачі ознайомились з корисними посилання з питання фінансової автономії закладу.

Під час обговорення питання щодо роботи з батьками та громадськістю було проаналізовано основні її завдання, методи, форми роботи з батьками, напрями роботи класного керівника.

 

****************************************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі Діяльність/Кадри” за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/shkola-rezervu-kerivnykh-kadriv-2024/

Share this post