Інноваційні зміни в освіті

За ініціативи департаменту освіти та науки Одеської міської ради проведено онлайн-семінар для слухачів Школи резерву 

05 лютого 2021 року відбувся онлайн-семінар «Школи резерву керівних кадрів» на базі Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради. У заході взяли участь слухачі Школи резерву, педагогічні працівники закладу. Тематика онлайн-семінару була присвячена освітнім інноваціям, які відбуваються в світі, Україні і в конкретних освітніх закладах м. Одеси.

Директор ліцею Олександр Герега в доступній формі, використовуючи візуальні матеріали, розповів про історію інноваційних змін в світовій освіті, демократизацію управління і автономію закладу загальної середньої освіти на сучасному етапі освітніх реформ. Була представлена організаційна структура управління ліцеєм, за якою слухачі Школи резерву керівних кадрів закладів освіти могли порівняти власні функціональні обов’язки, відпрацювати управлінські навички.

Заступник директора з НВР Ірина Войтович акцентувала увагу на тому, що заклад, який розвивається повинен працювати в режимі інноваційних змін. Експериментальна робота може бути не тільки всеукраїнського, регіонального, а й локального рівня. Для цього необхідно обговорювати в педагогічних колективах і чітко формулювати науково-методичну проблему, ставити завдання, використовувати різноманітні форми роботи з педагогічними кадрами. Адміністратори юридичного ліцею поділились досвідом участі в поточному навчальному році у  проєктах «Вибори для дітей та молоді М18», «Мирна школа», Pro.Svit «Студії освітніх управлінців», секретами перемог у Всеукраїнському конкурсі-рейтингу закладів загальної середньої освіти по роботі з обдарованими дітьми «Школа – джерело талантів».

Share this post