Школа резерву продовжує свою роботу: розробка Стратегії розвитку закладу освіти

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує 

Відповідно до Плану роботи Школи резерву 15 лютого 2022 року для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти було проведено вебінар “Розробка Стратегії розвитку закладу освіти. Директор Одеської загальноосвітньої школи №85 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Лариса Гордієвська під час виступу (для перегляду перейдіть за посиланням) ознайомила слухачів  із структурними складовими Стратегії розвитку закладу освіти, із напрямами реалізації, обгрунтувала для чого потрібна Стратегія, ознайомила Слухачів із Пам’яткою до розробки Стратегії навчального закладу   та Дорожньою картою з розробки Стратегії розвитку ЗЗСО.

 

 

 

17 лютого 2022 року для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти пройшов семінар-практикум Робота з батьками та громадськістю. Фінансово-господарська діяльність керівника навчального закладу”. Директор Одеського ліцею “Приморський” Одеської міської ради Одеської області Інна Усова під час виступу щодо фінансово-господарської діяльності керівника навчального закладу (для перегляду презентації перейдіть за посиланням) звернула увагу на фінансову автономію закладів освіти, схему фінансування шкіл, що потрібно зробити, аби запровадити фінансову автономію, її переваги та ризики. 

 

 

Заступник директора закладу Ірина Іванченко презентувала слухачам Школи резерву досвід роботи з батьками та громадськістю (для перегляду презентації перейдіть за посиланням). Під час виступу було розглянуто нормативну базу, що регламентує взаємодію з батьками, основні завдання, методи, форми роботи з батьками та проаналізовано напрями роботи класного керівника.

 

Практичний психолог Одеського ліцею “Приморський” Світлана Ясинова під час доповіді ознайомила слухачів з формами роботи з батьками (батьківський клуб, збори, консультування) та з формами співпраці з громадськістю (для перегляду презентації перейдіть за посиланням). 

 

 

З урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, заходи для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти проходили у форматі онлайн.

******************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі “Діяльність/Кадри” за посиланням   https://osvita-omr.gov.ua/shkola-rezervu-kerivnykh-kadriv-2022/

Share this post