Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Учасники онлайн-фестивалю дитячої та юнацької творчості закладів позашкільної освіти м. Одеси «Позашкілля-Fest»   

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеська станція юних техніків «Аматор» – це заклад позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що забезпечує творчий розвиток дітей та юнацтва у науково-технічному та інших напрямах. На його базі працюють 48 гуртків, які відвідують 610 вихованців – дітей та учнівської молоді Малиновського району міста Одеси віком від 5 до 18 років; серед них – і діти із соціально-незахищених верств населення.
Розвиваючи свої здібності на заняттях гуртків станції юних техніків діти поглиблюють знання з шкільних предметів, вчаться застосовувати їх на практиці (фізика, математика, креслення тощо); оволодівають навичками з радіоелектронного конструювання, авіамоделювання, початкового технічного моделювання, декоративно-ужиткової творчості (ліплення, паперопластика, бісероплетіння, м’яка іграшка). Це дає можливість поширити свій кругозір та більш свідомо обрати майбутню професію.
В Одеській СЮТ «Аматор» працюють досвідчені педагогічні працівники, під керівництвом яких вихованці беруть активну участь у міських, обласних, Всеукраїнських змаганнях, конкурсах, виставках, фестивалях. Заняття в гуртках закладу є безкоштовними та проводяться в позаурочний час.

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Промінь» – це заклад позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси, який здійснює навчання та виховання учнів, слухачів і вихованців у позаурочний та позашкільний час, надає додаткову освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь та навичок за інтересами, дошкільну та допрофесійну підготовку, а також забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля.
У Центрі створені всі умови для творчого та інтелектуального розвитку дітей та учнівської молоді, пошуку і підтримки юних талантів: працюють 214 гуртків та дитячих творчих колективів художньо-естетичного, еколого-натуралістичного та науково-технічного напрямів освіти, які відвідують 2758 вихованців (дітей, школярів та учнівської молоді Малиновського району); серед них і діти з малозабезпечених сімей, діти з особливими освітніми потребами, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
Історія діяльності комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Промінь» налічує більше 60 років. За цей час 2 педагогічних працівника (керівники гуртків) нагороджені почесним нагрудним знаком «Відмінник освіти України», 11 педагогів – Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, 2 педагогам присвоєне звання «керівник гуртка – методист», 10 педагогів стали переможцями міського та обласного етапів конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості».
Три творчих художніх колективи закладу за високий рівень виконавської майстерності удостоєні почесного звання «Зразковий художній колектив» : Гурток «Студія образотворчого мистецтва «Арта», Вокальний ансамбль «Долорес» та Хореографічний ансамбль «Серпантин». Крім цього, ще один творчий колектив удостоєний почесного звання «Народний художній колектив» – це Хореографічний ансамбль «Адель».

“Клацніть” на фото, якщо ви хочете переглянути зображення більш детально.

  

  

  

 

  

  

  

 

 

 

 

  

  

 

 

 

Share this post