Учні одеських шкіл несуть Почесну Вахту Пам’яті на Посту №1

На Алеї Слави біля Вічного вогню в парку імені Т.Г. Шевченка кращі школярі Суворовського району Одеси несуть Почесну Вахту Пам’яті.

З 16 по 23 квітня 2018 року Почесну Вахту Пам’яті несуть учні Одеської спеціалізованої школи №40 Суворовського району.

За період несення Почесної Вахти Пам’яті учні Одеської школи №40 школярі ознайомилися з історією героїчної оборони та визволення Одеси від німецьких окупантів у роки Другої світової війни, освоїли  стройові прийоми, навички по роботі із засобами пожежогасіння та надання першої медичної допомоги, технікою безпеки при поводженні з різними видами вогнепальної зброї, засобами маскування і бронезахисту, діями особового складу варти в екстремальних ситуаціях і за сигналами цивільного захисту.

Почесну Вахту пам’яті караул Одеської школи №40 прийняв від Почесної варти Одеської загальноосвітньої школи №15. Після прийняття урочистої клятви школярі за традицією поклали квіти до плит з іменами героїв Другої світової війни.

На лінійці, присвяченій передачі Почесної Вахти Пам’яті, кращим учасникам Почесної варти Одеської школи №15 були вручені грамоти та дипломи.

*******************************************

Нести Почесну Вахту Пам’яті удостоєні одеські школярі – переможці спортивних і предметних конкурсів, олімпіад і змагань.

Щорічно понад 1300 юнаків та дівчат – кращих учнів шкіл Одеси – несуть Почесну Вахту Пам’яті на Алеї Слави біля пам’ятника Невідомому матросу.

У 2018 році право першими нести Почесну Вахту Пам’яті біля Вічного вогню на Алеї Слави отримали старшокласники загальноосвітніх шкіл №№ 15, 41, 48, 67, 71, НВК № 13, СШ № 17, 40 Суворовського району. Почесна Вахта Пам’яті триватиме до 12 листопада 2018 року.

Share this post