Вихованці ансамблю “Мозаїка” здобули перемогу у конкурсі “Слобожанське коло 2018”

Вихованці “Мозаїки” стали дипломантами фестивалю-конкурсу «Слобожанське коло 2018»

Вихованці Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Мозаїка» Одеського будинку дитячої та юнацької творчості «Домінанта» взяли участь в I-му Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Слобожанське коло  2018».

Фестиваль сприяв обміну культурними цінностями, досвідом роботи між колективами, налагодження дружніх і творчих відносин.

На конкурс приїхали колективи з Києва, Дніпра, Львова, Херсона, Полтави та інших міст України.

За підсумками роботи журі конкурсу, Народний художній колектив хореографічного ансамблю «Мозаїка» посів два І місця:

– у номінації «Народно-сценічний танець» (молодша вікова категорія),

– у номінації «Естрадний танець» (змішана вікова категорія).

У рамках фестивалю членами журі були проведені майстер-класи для підвищення професійної майстерності керівників колективів.

Вихованці ансамблю «Мозаїка» брали участь у відкритті Гала-концерту фестивалю-конкурсу.

Крім виступів, вихованці колективу відвідали екопарк Фельдмана, побачили яскраві ландшафтні композиції, виставку “Бал хризантем”.

***************************************************************

Комунальний позашкільний навчальний заклад „Одеський будинок дитячої та юнацької юнацької творчості Домінанта” є комплексним позашкільним навчальним закладом, який здійснює навчання та виховання учнів, вихованців, слухачів у позаурочний час, надає додаткову освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь та навичок за інтересами, допрофесійну підготовку, а також забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля.

Заклад працює за наступними напрямами: художньо-естетичний та соціально-гуманітарний.

Навчальний процес у КПНЗ «Одеський БДЮТ «Домінанта» будується за трьома рівнями: початковим, основним та вищим,  що створює можливості виявлення здібностей, розвитку стійкого інтересу, отримання знань, практичних умінь, задоволення потреб у професійної орієнтації. 

У закладі працюють гурток «Образотворче мистецтво», театральний гурток «Аматор», гурток образотворчого мистецтва «Кольоровий світ», гурток англійської мови “English club of Dominanta”.

 

Share this post