«З Україною в серці вишиванку ношу…»: флешмоб

#ОсвітаОдеси #РазомДоПеремоги #ЗУкраїноюВсерціВишиванкуношу 

Вишиванка – символ національної гордості, генетичний код, що єднає українців і презентує Україну у світі, надихає на нові перемоги. Вишиванка – ланцюжок єднання минулого, сьогодення та майбуття українців. 

🔰 До Всесвітнього дня вишиванки (18 травня) Парламент старшокласників м. Одеси запрошує усіх охочих долучитися до онлайн-флешмобу «З Україною в серці вишиванку ношу…».

✅ Охочі приєднатися до флешмобу можуть завантажити на власних сторінках у соціальних мережах «Фейсбук/Інстаграм» з хештегом #ЗУкраїноюВсерціВишиванкуношу власні світлини у вишиванці, фото дитячих малюнків, відео виконання пісень, авторських творів про вишиванку, минуле та сучасність нашої країни.

_____________________

Всесвітній день вишиванки припадає на третій тиждень травня, у четвер (цьогоріч 18 травня). День вишиванки є неофіційним народним святом, яке започаткували у 2006 році. Свій початок свято бере з ідеї студентки факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесі Воронюк. Акція мала назву Всесвітній день вишиванки, тоді її підтримали студенти та викладачі ВНЗ. 

Нині в День вишиванки школярі, студенти та дорослі одягають вишиванку та йдуть в ній у звичних справах. Разом із тим, це свято має глибокий зміст. По всьому світу об’єднуються українці в одній ідеї та показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код.

Share this post