Пройшла нарада з керівниками шкіл

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

25 жовтня 2022 року  Департаментом освіти та науки Одеської міської ради на базі ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (вулиця Маршала Говорова, 8-А) проведено нараду з директорами закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси щодо діяльності закладів освіти. 

Перед початком наради директорка Департаменту Олена Буйневич щиро подякувала освітянам за згуртованість, підтримку та допомогу нашим як військовим, так і цивільним у такий нелегкий для країни час.

Під час наради були розглянуті питання:

  • Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси у 2022/2023 навчальному році. Так, зокрема обговорили актуальні питання щодо: тривалості уроку для учнів, оплати праці працівникам за проведення навчальних занять за екстернатною та домашньою (сімейною) формами здобуття освіти, дотримання гранично допустимого тижневого навантаження на учня тощо.

Для перегляду презентації натисніть на картинку.

  • Щодо участі закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси у благодійних акціях з підтримки військовослужбовців Збройних сил України.

Для перегляду презентації натисніть на картинку.

“Ми всі різні… За віком, досвідом, характером, але всі тут, на своїй землі, поруч зі своїми дітьми”, – зазначила Олена Буйневич.

 

 

 

 

Share this post