Одеські діти мають можливість продовжувати навчатися дистанційно

Запрошуємо до відеотеки уроків та занять  

За комп’ютером школяр, незважаючи на  обстановку, повинен виконати «академічний мінімум», а завдання вчителя – цей мінімум подати. В умовах військового стану –  це завдання складне, але дуже важливе. Знання – сила, а також честь та гідність. Крім того, судячи з результатів роботи Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, цілком здійсненне завдання. Колектив структури працює організовано та злагоджено. Всі на своїх місцях виконують свій “фронт робіт”.

Успіхи в дистанційному навчанні – як навички, так і досвід –  одеськими вчителями були отримані  ще за часи карантину. Отже, «дорослі порадилися і вирішили», що  віроломний напад ворога – не причина переривати навчання одеських школярів.

“Педагоги Одеси мають певний досвід роботи у дистанційному режимі, а їхніми напрацюваннями користуються вчителі багатьох міст України», – зазначила директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Завдяки соціальним мережам, які сьогодні зближують найдальші куточки світу понад 100 000 користувачів з України та всього навчального простору світу під час навчання використовують відеоуроки педагогічних працівників Одеси. Всього на вебсайті Департаменту  у розділі “Дистанційна освіта” (перейдіть за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/napriamky-roboty/ikt/dystantsiina- osvita/розміщено 12017 відео:.

10126 відеоуроків для учнів закладів загальної середньої освітиУроки розміщені за класами та предметами відповідно до календарних планів роботи закладів та навчальних програм, затверджених Міністерством освіти і науки України. Для перегляду натисність на картинку.

ОБЕРІТЬ КЛАС

   

 

 

На каналі ТВ «МЕДІА-ІНФОРМ» одеські педагоги стали учасниками проєкту «Одеса проводить урок» та записали для учнів шкіл 97 відеоуроків. 

Для перегляду натисність на картинку.

 

 

1533 відеозанять, для вихованців закладів дошкільної освіти у яких є багато уроків з малювання, об`ємної аплікації та багато різноманітних ігор Для перегляду натисніть на картинку. 

 

 

111 відеозанять, для дітей з особливими освітніми потребами допоможуть батькам навчити дітей дихальним вправам, розвити дрібну моторику, розвити концентрацію, розвити наочно -образне мислення, та навчити дітей грати в різноманітні ігри.  Для перегляду натисніть на картинку. 

 

 

250 різноманітних майстер-класів підготовлені працівниками закладів позашкільної освіти за допомогою яких діти можуть навчитись танцювати, співати, малювати, опанувати уроки ліплення, освоїти мистецтво орігамі, та багато інших напрямків.  Для перегляду натисніть на картинку.

 

 

Програми для підготовки до ЗНО-2022 які містять посилання на безоплатні вебресурси щодо підготовки до ЗНО (студія онлайн-освіти для школярів – EdEra; гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО – iLearn; безкоштовна підготовка до ЗНО – Besmart; онлайн-курси для школярів, студентів і дорослих – Prometheus). Перейдіть за посиланням. 

  • До всіх вищезазначених інформаційних ресурсів доступ вільний, трансляція відеоуроків здійснюється безкоштовно.

 

Департамент освіти та науки Одеської міської ради запрошує до відеотеки уроків усіх дітей, які мають інтернет та бажають навчатись у цей складний час.

______________________

Додатково:

Онлайн-сервіси для вчителів

Використання технологій дистанційного навчання

Share this post