Дистанційна освіта

 

Слова подяки Одеського міського голови Труханова Г.Л. усім педагогічним працівникам, які беруть участь у розробці дистанційних уроків,  занять, майстер-класів, а також у проекті “Одеса проводить уроки”. Для перегляду відео перейдіть за посиланням.

 

 

___________________________________

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

Відеоуроки

Просимо звернути увагу,  що уроки на вебсайті Департаменту у розділі “Дистанційна освіта” опубліковані відповідно до освітніх програм, затверджених Міністерством освіти і науки України на  2019/2020, 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024 навчальні роки. Уроки, які не відповідають діючому законодавству України видаляються.

    ОБЕРІТЬ КЛАС

Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта

Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта

Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта

_________________________________________

За дорученням Одеського міського голови Труханова Геннадія Леонідовича, за підтримки департаменту освіти та науки Одеської міської ради на ТВ  “МЕДІА-ІНФОРМ” у  програмі  “Одеса проводить уроки”  педагогічні працівники  м. Одеси проводять уроки.  Для перегляду відеоуроку натисніть на зображення.

 

Дистанційна освіта

__________________________________________

Відео заняття в закладах дошкільної освіти

Шановні батьки! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами відео занять у закладах дошкільної освіти    відповідно до  програм навчання, затверджених Міністерством освіти і науки України.  Для перегляду відео занять натисніть на картинку.

Дистанційна освіта

___________________________________________

Інклюзія – онлайн

Дистанційна освіта

 

Шановні батьки! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами відео занять  для дітей з особливими потребами, підготовленими працівниками інклюзивно-ресурсних центрів. 

Для перегляду відео занять натисніть на картинку.

 

____________________________________________

Позашкілля-онлайн

Шановні користувачі! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами  відео майстер-класів працівників закладів позашкільної освіти. Для перегляду відео майстер-класів натисніть на картинку.

Дистанційна освіта____________________________________________

Онлайн-сервіси для педагогічних працівників

Шановні педагогічні працівники!

Дистанційна освітаЗгідно з Положенням про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерством освіти і науки України  від 08 вересня 2020 року № 1115, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за № 941/35224 дистанційне навчання реалізовується шляхом:

         На підставі  Положення під час карантину заклади освіти можуть організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. При цьому відсутня необхідність переведення учнів (вихованців) на дистанційну форму здобуття освіти. Ознайомлення з  онлайн-сервісами для проведення дистанційного навчання. Перейдіть за посиланням. 

Інформація щодо організації у 2020/2021 навчальному році  дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. Перейдіть за посиланням.