Дистанційна освіта

 

Слова подяки Одеського міського голови Труханова Г.Л. усім педагогічним працівникам, які беруть участь у розробці дистанційних уроків,  занять, майстер-класів, а також у проекті “Одеса проводить уроки”. Для перегляду відео перейдіть за посиланням.

 

 

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

Відеоуроки

Шановні користувачі! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами відеоуроків    відповідно до  програм навчання з основних предметів, затверджених Міністерством освіти і науки України.

    ОБЕРІТЬ КЛАС

Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта

Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта

Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта

_________________________________________

За дорученням Одеського міського голови Труханова Геннадія Леонідовича, за підтримки департаменту освіти та науки Одеської міської ради на ТВ  “МЕДІА-ІНФОРМ” у  програмі  “Одеса проводить уроки”  педагогічні працівники  м. Одеси проводять уроки.  Для перегляду відеоуроку натисніть на зображення.

 

Дистанційна освіта

__________________________________________

Відео заняття в закладах дошкільної освіти

Шановні батьки! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами відео занять у закладах дошкільної освіти    відповідно до  програм навчання, затверджених Міністерством освіти і науки України.  Для перегляду відео занять натисніть на картинку.

Дистанційна освіта

___________________________________________

Інклюзія – онлайн

Дистанційна освіта

 

Шановні батьки! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами відео занять  для дітей з особливими потребами, підготовленими працівниками інклюзивно-ресурсних центрів. 

Для перегляду відео занять натисніть на картинку.

 

____________________________________________

Позашкілля-онлайн

Шановні користувачі! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами  відео майстер-класів працівників закладів позашкільної освіти. Для перегляду відео майстер-класів натисніть на картинку.

Дистанційна освіта____________________________________________

Онлайн-сервіси для педагогічних працівників

Шановні педагогічні працівники!

Дистанційна освітаЗгідно з Положенням про дистанційне навчання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 25.04.13 №466, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2013 року за №703/23235, дистанційне навчання реалізовується шляхом:

         На підставі пункту 4.2 Положення під час карантину заклади освіти можуть організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. При цьому відсутня необхідність переведення учнів (вихованців) на дистанційну форму здобуття освіти. Ознайомлення з  онлайн-сервісами для проведення дистанційного навчання. Перейдіть за посиланням.