В одеських школах пройдуть заходи до Дня безпечного Інтернету

11 лютого 2020 року День безпечного Інтернету буде проведено під гаслом «Разом для найкращого Інтернету»

До Дня безпечного Інтернету департаментом освіти та науки Одеської міської ради ініційовано проведення в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси циклу інформаційно-просвітницьких заходів для здобувачів освіти та їх батьків.

З метою підвищення рівня знань про безпечне використання сучасних Інтернет-ресурсів у закладах освіти пройдуть зустрічі, конкурси, диспути, круглі столи, бесіди та інші заходи.

Здобувачі освіти обговорять актуальні питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, анонімності користувачів і захисту авторських прав у мережі Інтернет.

У заходах візьмуть участь студенти та викладачі вищих закладів освіти міста: Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Одеської національної академії харчових технологій, Одеського національного політехнічного університету.

Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на веб-сайті громадської організації «Центр кращого інтернету» за посиланням: https://betterinternetcentre.org.

Ознайомитись із електронними інструктивно-методичними рекомендаціями щодо проведення Дня безпечного Інтернету у закладах освіти можна на веб-сайті департаменту освіти та науки Одеської ради у розділі “IKT (інформаційно-комунікаційні технології)”.

Як відзначався День безпечного Інтернету в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси у 2019 році можна ознайомитись за посиланням:

  1. Разом до найкращого Інтернету;
  2. Місячник безпечного Інтернету;

  3. До Дня безпечного Інтернету;

  4. #STOP_SEXтинг та урок для підлітків: «Інтимні селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?».


Щорічно кожен другий вівторок лютого у багатьох країнах світу відзначають День безпечного Інтернету.

День безпечного Інтернету організовується з 2004 року Європейською мережею центрів безпечного Інтернету, що діє в рамках програми Єврокомісії «Безпечний Інтернет».

 

Share this post