Профілактична робота з протидії будь-яким проявам насильства (онлайн семінар-практикум)

Керівники та педагогічні працівники закладів дошкільної освіти м. Одеси взяли участь у семінарі-практикумі.

12 березня 2021 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно з громадською організацією «Ла Страда – Україна» для керівників та педагогічних працівників закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси організовано та проведено в режимі онлайн семінар-практикум з елементами тренінгу «Відпрацювання механізмів взаємодії педагогічних працівників з іншими організаціями та службами з питань запобігання та протидії домашньому насильству, жорсткому поводженню та булінгу».

У семінарі взяли участь понад 90 осіб.

Семінар відбувся за участю Акімової Людмили Степанівни – представника в Одеській області Фонду Народонаселення ООН (UNFPA) в Україні, Ковальової Олени Володимирівни, Заварової Наталії  Володимирівни – тренерів Національної тренерської мережі громадської організації «Ла Страда – Україна», а також представників департаменту освіти та науки Одеської міської ради, комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

У рамках семінару тренерами громадської організації «Ла Страда – Україна» для керівників та педагогічних працівників закладів дошкільної освіти проведене практичне заняття з питань правового забезпечення, реагування педагогічних працівників відповідно до чинного законодавства України на випадки жорсткого поводження з дітьми, зокрема домашнього насильства та булінгу, а також психолого-педагогічних особливостей профілактичної роботи з протидії будь-яким проявам насильства стосовно дітей.

 

***************************

 

Громадська організація «Ла СтрадаУкраїна» (www.la-strada.org.ua) –одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей.

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації працює цілодобово за номерами телефонів 0 800 500 335 (зі стаціонарного) або 116 123 (з мобільного). 

Лист Міністерства освіти і науки України від 10.03.2021 № 1/9-128 “Щодо необхідності проведення додаткових профілактичних заходів в середовищі дітей та підвищення обізнаності батьків”

 

***************************

Методичні поради:

 Разом до найкращого Інтернету

 

Фахівці психологічної служби освіти обговорили питання профілактики суїцидальної поведінки дітей та підлітків

 

Парламент старшокласників м.Одеси – учасники гри «Створюй коло безпеки» 

 

Онлайн-нарада з директорами шкіл

 

Конференція Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області

 

Профілактика вживання наркотиків серед учнівської молоді

 

До Дня безпечного Інтернету

 

Як вберегти дітей від негативних впливів

 

Регіональний форум для школярів щодо захисту дітей в Інтернеті

 

 

До відома батьків та дітей

 

Share this post